دستگاه هایفو اولترافورمر ۳

دستگاه هایفو اولترافورمر ۳

دستگاه هایفو اولترافورمر ۳ دستگاه هایفو اولترافورمر ۳ با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود در جهان، جدیدترین و تخصصی‌ترین دستگاه هایفو است که در کل دارای ۷ پروب با ۴ کارتریج متفاوت است. این دستگاه برای درمان مشکلات پوستی عمده، از جمله چروک‌ها، سلولیت و لیفت  به کار می‌رود. همچنین امروزه از کاربرد این دستگاه…

فهرست مطالب

پل ارتباط کلینیک نهال

جهت پاسخگویی به سوالات و یا رزرو نوبت تماس حاصل فرمایید

دستگاه هایفو اولترافورمر ۳

دستگاه هایفو اولترافورمر ۳ با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود در جهان، جدیدترین و تخصصی‌ترین دستگاه هایفو است که در کل دارای ۷ پروب با ۴ کارتریج متفاوت است. این دستگاه برای درمان مشکلات پوستی عمده، از جمله چروک‌ها، سلولیت و لیفت  به کار می‌رود.

همچنین امروزه از کاربرد این دستگاه به عنوان یک درمان موثر برای لاغری استفاده می شود. این دستگاه دارای ۷ کارتریج تخصصی جوانسازی و لاغری می باشد و هر کدام از کارتریج ها ظرفیت ساپورت بیش از ۱۰۰ جلسه درمان رافراهم می کنند و در هر شات ۲۵ نقطه کوآگوله و در یک ردیف ایجاد می کند تا سرعت دو برابری و کاهش مدت زمان درمان به نصف نسبت به سایر دستگاه های هایفو داشته باشد.

 

نکته قابل توجه و بسیار مهم در خصوص دستگاه هایفو اولترافورمر ۳ که در جوانسازی و لاغری کاربرد دارد این است که دارای اثربخشی ماندگار ۱ تا ۳ جلسه بدون بازگشت بوده و جایگزین ایمن، موثر و مطمئن برای بوتاکس و جراحی های تهاجمی می باشد.

ویژگی دستگاه هایفو اولترافورمر ۳

 • با استفاده از تکنولوژی اولتراسوند متمرکز (MMFU) در این دستگاه، دقت پردازش افزایش پیدا کرده و می توان لیفت صورت، کاهش چین و چروک، لیفتینگ و سفت کردن پوست را بدون جراحی انجام می دهد.
 • دارای تکنولوژی (MF2) که نواحی باریک و حساس صورت را با سرعت شلیک بیشتر و مبدل باریک‌تر مورد هدف قرار می‌دهد.
 • دارای دو هندپیس صورت و بدن (قابلیت استفاده همزمان از دو هندپیس )
 • دارای ۷ کاتریج تخصصی لاغری و جوانسازی برای هدف قرار دادن لایه های سطحی و عمیق پوست به عمق های ( ۱.۵ , ۲ , ۳ , ۴.۵ , ۶ , ۹ , ۱۳)
 • دارای ۴ کاتریج صورت با۲۰ هزار شات (کاتریج مخصوص دورچشم و ابرو)
 • دارای ۳ کاتریج بدن با۳۰ هزار شات
 • دقت بسیار بالا و تنظیم دقیق و ژول خروجی

کاربرد دستگاه هایفو اولترافورمر ۳

کاربرد های این دستگاه که بدون جراحی انجام می شود به صورت اجمالی به شرح ذیل می باشد:

 1. دارای قابلیت رفع سلولیت
 2. دارای قابلیت ایجاد خط باسن
 3. دارای قابلیت لیفت غبغب
 4. دارای قابلیت صاف کردن پوست
 5. دارای قابلیت کاهش خاصیت ارتجاعی پوست
 6. قابلیت رفع پوست شل یا افتاده
 7. دارای قابلیت بالا کشیدن ابرو، گونه و پلک ها
 8. دارای قابلیت لیفت پیشانی
 9. دارای قابلیت لیفت و جوان سازی دکلته و سینه
 10. دارای قابلیت لیفت پلک و رفع پف و گودی زیر چشم
 11. دارای قابلیت کلاژن سازی و جوانسازی پوست
 12. دارای قابلیت لاغری و لیفت شکم و پهلو، کمر، بازو و…
 13. دارای قابلیت رفع چین و چروک های عمیق و سطحی

 

چرا هایفو آلترافورمر ۳؟

دستگاه HIFU Ultraformer 3 گرید درمانی، نسل سوم دستگاه‌های هایفو است که تاثیر بیشتری نسبت به نسل‌های قبلی دارد و درد کمتری برای بیمار ایجاد می‌کند. این دستگاه از تکنولوژی التراسوند ماکرو و میکرو متمرکز برای جوانسازی پوست و کاهش چین و چروک‌های روی پوست استفاده می‌کند.

ترانسدیوسرهای قدرتمند هایفو، طول موج‌های آلتراسونیک متمرکزی را به سمت لایه‌های مختلف پوست ارسال می‌کنند. این دستگاه علاوه بر لیفتینگ پوست، به کاهش چین و چروک‌های روی پوست نیز کمک می‌کند. با هدف جوانسازی پوست و ایجاد فرآیند تجدید کلاژن و کاهش چین و چروک‌های سطحی پوست، دستگاه هایفو با ترانسدیوسرهای قدرتمند خود، لایه‌های عمیق‌تر پوست را نیز مورد توجه قرار می‌دهد.

دستگاه HIFU Ultraformer 3، ترانسدیوسر ۲ میلیمتری را نیز در اختیار دارد که برای جوانسازی پوست اطراف چشم کاربرد مناسبی دارد و درمان‌های موثرتر و خاص‌تری برای نواحی زیر چشم فراهم می‌کند.

 

هایفو

پل ارتباط کلینیک نهال

جهت پاسخگویی به سوالات و یا رزرو نوبت تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلینیک زیبایی نهال سریع ترین پل ارتباطی