جوانسازی با هایفو اولترا

جوانسازی با هایفو اولترا

دستگاه جوانسازی هایفو اولترا لازم است بدانید که هایفو اولترا یک دستگاه تولیدکننده امواج فراصوت است که با متمرکزکردن امواج فراصوت روی یک نقطه خاص از بافت زیر پوست عمل می‌کند و یک درمان نسبتاً جدید برای لیفت صورت است. همان‌طور که می‌دانید درگذشته از دستگاه هایفو در درمان تومورها استفاده می‌شده است؛ اما به‌تازگی…

فهرست مطالب

پل ارتباط کلینیک نهال

جهت پاسخگویی به سوالات و یا رزرو نوبت تماس حاصل فرمایید

دستگاه جوانسازی هایفو اولترا

لازم است بدانید که هایفو اولترا یک دستگاه تولیدکننده امواج فراصوت است که با متمرکزکردن امواج فراصوت روی یک نقطه خاص از بافت زیر پوست عمل می‌کند و یک درمان نسبتاً جدید برای لیفت صورت است. همان‌طور که می‌دانید درگذشته از دستگاه هایفو در درمان تومورها استفاده می‌شده است؛ اما به‌تازگی آزمایش‌های بالینی نشان داده که هایفو برای جوانسازی کلی صورت، لیفتینگ، سفت‌کردن، کانتورکردن بدن و رفع چین‌وچروک نیز مؤثر است.

لیفت پوست با Hifu Ulthera می‌تواند جایگزین لیفت صورت شود به‌خصوص در افراد جوان‌تر که نمی‌خواهند جراحی شوند. این دستگاه انرژی را در نقطه‌ای کوچک‌تر از یک میلی‌متر متمرکز می‌کند و با دمایی معادل ۶۰ درجه سانتیگراد یا بالاتر سبب افزایش تولید کلاژن در بافت می‌شود. همچنین دستگاه جوان‌سازی هایفو اولترا از انرژی فراصوت متمرکز برای هدف‌گیری لایه‌های  زیرین پوست استفاده می‌کند.

لازم است بدانید که انرژی اولتراسوند باعث می‌شود بافت پوست به‌سرعت گرم شود. هنگامی که سلول‌های ناحیه موردنظر به دمای مشخصی می‌رسند، سلول‌ها آسیب می‌بینند و تحریک می‌شوند تا کلاژن بیشتری تولید کنند. افزایش کلاژن سبب سفت‌تر و محکم‌تر شدن پوست و کاهش چین و چروک‌های صورت می‌شود. در واقع ازآنجایی‌که پرتوهای اولتراسوند با فرکانس بالا بر روی یک بافت خاص متمرکز می‌شوند هیچ آسیبی به لایه‌های دیگر پوست وارد نمی‌شود.

دستگاه هایفو اولترا چگونه عمل می‌کند؟

به‌طورکلی باید گفت که استفاده از دستگاه لیزر هایفو اولترا آسان است و توسط یک متخصص زیبایی یا متخصص پوست مجاز انجام می‌شود. همچنین این دستگاه به تنظیمات مختلفی مجهز است که امکان درمان سفارشی بر اساس نیازهای فردی مشتری را فراهم می‌کند. در طول درمان و لیفت پوست با Hifu Ulthera دستگاه روی ناحیه موردنظر قرار می‌گیرد و انرژی اولتراسوند با شدت بالا به لایه‌های زیرین پوست می‌رسد. لازم به ذکر است که کل درمان معمولاً حدود ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشد و بستگی به قسمت تحت درمان است.

ابتدا نواحی موردنظر توسط دکتر بررسی و مشخص می‌شود و سپس محل موردنظر پاکسازی و با ژل خنثی پوشیده می‌شود. فرایند جوان‌سازی پوست با استفاده از دستگاه هایفو اولترا نیازی به استفاده از هیچ‌گونه بی‌حسی موضعی ندارد و در کوتاه‌ترین زمان قابل‌انجام است؛ برای مثال درمان صورت و گردن به زمانی کمتر از ۱ ساعت احتیاج دارد. همچنین جهت اثرپذیری و تغییر نقطه فوکوس امواج صوت از کارتریج‌های مخصوص استفاده می‌شود. در حین فرایند درمان هیچ‌گونه درد و سوزشی ایجاد نمی‌شود و فقط احساس سوزن‌سوزن و گرمای ملایمی را تجربه خواهید نمود.

به طور تخصصی‌تر دستگاه هایفو اولترا امواج صوت متمرکز را به عمق پوست که محل قرارگیری فاسیای عضلات است پرتاب می‌کند. لازم به ذکر است لایه SMAS همان ناحیه‌ای است که در لیفت صورت مورد جراحی قرار می‌گیرد. دمای این ناحیه با جذب امواج صوت تا ۶۵ الی ۷۰ درجه سانتی‌گراد افزایش پیدا می‌کند و باعث تولید کلاژن‌های جدید می‌شود. تولید کلاژن موجب سفت‌شدن و بازیابی خاصیت ارتجاعی پوست می‌شود. درمان افتادگی پوست با هایفو یه روش غیرتهاجمی و بدون عوارض برای لیفت پوست است.

 

هایفو

پل ارتباط کلینیک نهال

جهت پاسخگویی به سوالات و یا رزرو نوبت تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلینیک زیبایی نهال سریع ترین پل ارتباطی