مزوژل چیست؟

مزوژل چیست؟

مزوژل چیست؟ مواد تشکیل دهنده مزوژل حاوی مواد بازسازی کننده و تغذیه کننده پوست مثل هیالورونیک اسید، ویتامین و پپتید‌ها هستند که به صاف و خوش رنگتر شدن و روشن تر شدن و افزایش قوام و سفت شدن  پوستتان کمک می‌کنند، همینطور برای کاهش منافذ باز پوستی و اسکار، آکنه و لک در نواحی صورت،…

فهرست مطالب

پل ارتباط کلینیک نهال

جهت پاسخگویی به سوالات و یا رزرو نوبت تماس حاصل فرمایید

مزوژل چیست؟

مواد تشکیل دهنده مزوژل حاوی مواد بازسازی کننده و تغذیه کننده پوست مثل هیالورونیک اسید، ویتامین و پپتید‌ها هستند که به صاف و خوش رنگتر شدن و روشن تر شدن و افزایش قوام و سفت شدن  پوستتان کمک می‌کنند، همینطور برای کاهش منافذ باز پوستی و اسکار، آکنه و لک در نواحی صورت، گردن، دکلته و دست‌ها بسیار موثر و پرکاربرد  هستند.

مهم نیست که در چه وضعیت پوستی سالم یا بیمار ، و سن، جنس هستید. با استفاده از مزوژل‌ها می‌توانید به پوستتان و پوست صورت خود کمک  کنید که به مقدار قابل توجهی سرحالتر و تازه‌تر و شاداب تر به نظر برسد.

مزوژل چه فایده ایی برای پوستمان دارد؟

مزوژل ها عصاره ی غلیظی از مواد مغذی هستند که برای اهداف مختلفی مانند جوانسازی، چربی سوزی، آبرسانی عمقی پوست و … ساخته می شوند. تزریق مستقیم این مواد مغذی و هیالورونیک اسید به پوست باعث آبرسانی عمیق، لیفت، بازسازی و جوانسازی، سفتی پوست، کاهش چربی سطحی و بر طرف کردن عوارض پوستی مثل درمان منافذ باز، لک و…می شوند.

کاربرد‌های مزوژل

از مهم‌ترین کاربرد‌های مزوژل، پُر کردن چین‌ها و چاله‌های عمیق پوست بدن و صورت و به خصوص در نواحی اطراف چشم است. مثلا با استفاده از روش پیشرفته و جدید مزوژل به راحتی می‌توان خطوط خنده و یا خطوط عمیق پوست در ناحیه‌ی اخم و و ابرو و اطراف چشم را به راحتی درمان کرد.

برخی افراد ممکن است دارای گونه‌های نامتقارن یا بدفرم باشند که باعث ایجاد چهر‌ه‌ای خسته و بیحال و بیمار خواهد شد. با استفاده از مزوژل می‌توان گونه‌های مناسب و خوش فرم و متقارن برای  این اشخاص ایجاد کرد و در مواردی که افتادگی و شل شدگی گونه‌ها وجود دارد می‌توان با انجام چند مرحله مزوتراپی، گونه‌ها را لیفت کرد و پوست صورت را کشید و جوانسازی کرد.

در افرادی که صورت لاغری دارند نیز مزوژل می‌تواند با حجم دهی به گونه‌ها، مشکل را برطرف نماید و چهره زیباتری به افراد دهد و اعتماد به نفس آن ها را افزایش دهد .

کاربرد‌های مزوژل

  • رفع چین و چروک و افتادگی و شل شدگی و خطوط ریز در زیر صورت و چین و چروک اطراف چشم‌ها
  • رفع چین و چروک صورت به خصوص افتادگی در گونه‌ها و اطراف دهان و خط دور لب
  • رفع خستگی و بی‌روحی پوست صورت با ایجاد پوستی شاداب تر و جوان تر و بدون چروک
  • بهبود خاصیت ارتجاعی پوست
  • افزایش کیفیت کلی بافت پوست صورت و اطراف چشم
  • افزایش روشنی و درخشندگی پوست با ایجاد سلول های جدید در بافت پوست

مزوژل ها از چه چیزی ساخته شده اند؟

خب باید بگوئیم بسته به اینکه از کدام برند مزوژل استفاده می کنید فرمول و کاربرد آن متفاوت است. اما به طور کلی مزوژل  حاوی مواد حیاتی و ارزشمندی همچون هیالورونیک اسید، آمینو اسید وانواع ویتامین ها با تراکم و غلظت زیاد می باشند که برای احیا و بازسازی پوست ضروی هستند.

این مواد اکثرا به صورت طبیعی در بدن وجود داردند ولی وقتی سن ما بیشتر و بیشتر می شود میزان مواد مغذی در پوست کاهش می یابد و نیاز به تغذیه بیرونی دارند. تغذیه بی واسه و مستقیمی که توسط مزوژل ها انجام می شود عمیق ترین و بهترین اثرات ممکن را بر جای خواهد گذاشت!

نتیجه‌ی تزریق مزوژل چه زمانی قابل مشاهده است؟

نتایج حاصل از تزریق مزوژل معمولا فورا قابل مشاهده است ، ولی نتایج کامل پس از ۴۸ ساعت خواهد شد. نتیجه‌ی تزریق مزوژل عموما بین ۶ تا ۹ ماه باقی می‌ماند و سپس تدریجا از بین می‌رود. برای اینکه این نتایج مزوژل برای مدت زمان طولانی‌تری باقی بمانند و پوست جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر برسد، درمان با مزوژل باید تکرار شود. یک برنامه درمان با مزوژل شامل 3 بار با فواصل ۲ تا ۴ هفتگی می‌شود.

مدت ماندگاری مزوژل چقدر است؟

بستگی به نوع بافت پوست و رعایت نکات پزشک متخصص، معمولاً بین 6 تا 9 ماه باقی می ماند و سپس به تدریج اثر خود را از دست می دهد. از عوامل تأثیر گذار در ماندگاری مزوژل تجدید جلسات درمانی است.

به این صورت که یک برنامه مزوژل شامل سه جلسه درمانی با فواصل 2 تا 4 هفته ‌ای می باشد.

 


مزوژل ها

پل ارتباط کلینیک نهال

جهت پاسخگویی به سوالات و یا رزرو نوبت تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلینیک زیبایی نهال سریع ترین پل ارتباطی