مزونیدلینگ موی سر

مزونیدلینگ موی سر

مزونیدلینگ موی سر یکی از راه حل های آسان و سریع برای رسیدن به موهایی شاداب و قوی می باشد.با انجام  به موقع این روش، زیبایی و حجم از دست رفته موهای خود را به دست می آورید. مزونیدلینگ موی سر امکان بازسازی مو را بدون استفاده از روش‌های جراحی فراهم می‌کند. این روش، مشکلات…

فهرست مطالب

پل ارتباط کلینیک نهال

جهت پاسخگویی به سوالات و یا رزرو نوبت تماس حاصل فرمایید

مزونیدلینگ موی سر یکی از راه حل های آسان و سریع برای رسیدن به موهایی شاداب و قوی می باشد.با انجام  به موقع این روش، زیبایی و حجم از دست رفته موهای خود را به دست می آورید.

مزونیدلینگ موی سر

امکان بازسازی مو را بدون استفاده از روش‌های جراحی فراهم می‌کند. این روش، مشکلات مو مانند آلوپسی، ریزش بیش از حد مو و طاسی را درمان می‌کند. همچنین باعث رشد مو و کاهش شوره سر خواهد شد. ریزش مو به‌طورکلی ناشی از کمبودهای تغذیه‌ای، کمبود هورمون در اطراف فولیکول‌های مو، گردش خون ضعیف در پوست سر و کاهش DHT در مردان است. مزونیدلینگ نوعی درمان با هدف اصلاح این مشکلات است.

Meso-Needling منشأ اصلی مشکلاتی مانند ریزش مو را درمان می‌کند و راه حلی برای این مشکلات ارائه می‌دهد. این یک روش درمانی است که هم برای زنان و هم برای مردان قابل‌استفاده است. Meso-Needling یک روش درمانی مؤثر برای ریزش موی ارثی است.

مواد مغذی، برخی مواد معدنی و ویتامین‌هایی که به پوست سر تزریق می‌شوند، متابولیسم سلول‌های مو را تسریع می‌کنند، گردش خون پوست سر را افزایش می‌دهند و عفونت‌های پوست سر را از بین می‌برند و موهایی سالم‌تر، بلندتر، حجیم‌تر و قوی‌تر می‌دهد.

مشکلات مو به دلیل عواملی مانند ژنتیک، استرس، آلودگی محیطی، اشعه ماورا بنفش، کمبودهای تغذیه‌ای، اختلالات خواب، عدم تعادل هورمونی رخ می‌دهد. کاربرد مزونیدلینگ فولیکول‌های مو را با اسیدهای آمینه، ویتامین‌ها، مواد معدنی و مواد مغذی تغذیه می‌کند. استفاده از Meso-Needling که فولیکول‌های مو را احیا می‌کند و گردش خون را تسریع می‌کند، از ریزش مو جلوگیری می‌کند. درعین‌حال، روش مزونیدلینگ باعث تقویت فولیکول‌های مو و جلوگیری از ریزش مو در صورت کاشت مو می‌شود.

مزونیدلینگ مو برای چه کسانی مناسب است؟

مزونیدلینگ برای افرادی مناسب است که به دنبال راه‌حل‌های غیرجراحی برای مقابله با مشکلات مویی هستند. در زیر برخی از شرایطی را می‌بینید که مزونیدلینگ مو می‌تواند برای آن‌ها مناسب باشد:

 • افرادی که دچار ریزش موی زودرس یا تدریجی شده‌اند و به دنبال راه‌حلی برای کاهش ریزش مو هستند.
 • افرادی که موهای خود را آسیب‌دیده می‌بینند، به دلیل استفاده از مواد شیمیایی، اتوی مو، یا دیگر عوامل خارجی و می‌خواهند موهای خود را ترمیم کنند.
 • افرادی که به دنبال روش‌های غیرجراحی برای رشد و تقویت موهای خود هستند.
 • افرادی که پوست سر خشک، حساس، یا آسیب‌دیده دارند و به دنبال راه‌حلی برای بهبود وضعیت پوست سر خود هستند.

با این حال، همیشه بهتر است قبل از انجام مزونیدلینگ مو با یک متخصص مشورت کنید تا بررسی شود که آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر. همچنین باید توجه داشت که مزونیدلینگ در بعضی موارد عوارض جانبی دارد و برای برخی افراد به دلیل حساسیت‌های پوستی یا ایمنی مناسب نیست.

مزایای مزونیدلینگ مو

 • ریزش مو را کاهش می‌دهد.
 • رشد مو را تحریک می‌کند.
 • از شکافتن مو جلوگیری می‌کند.
 • رشد فولیکول‌های موی جدید روی پوست سر را تسریع می‌کند.
 • نواحی آسیب‌دیده روی پوست سر را ترمیم می‌کند.
 • مشکل شوره سر را کاهش می‌دهد.
 • گردش خون در پوست سر را افزایش می‌دهد و فولیکول‌های مو را تقویت می‌کند.

چه مدت بعد از انجام مزونیدلینگ موی سر تاثیرش مشخص می شود؟

نتایج هر روش درمانی برای ترمیم مو در افراد متفاوت است ، اما در بیشتر موارد ۳ تا ۴ ماه طول می کشد تا نتایج مشخص شود. اگرچه برخی از بیماران در طی چند هفته پس از شروع مزونیدلینگ نتایج خوبی را گزارش می دهند ، اما بهتر است سه تا شش ماه فرصت داده شود تا اثر کامل درمان ایجاد شود.

مزونیدلینگ

پل ارتباط کلینیک نهال

جهت پاسخگویی به سوالات و یا رزرو نوبت تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلینیک زیبایی نهال سریع ترین پل ارتباطی