مزوتراپی پوست

مزوتراپی پوست

مزوتراپی چیست؟ مزوتراپی یک روش غیر جراحی ایمن و موثر است که می تواند چربی ناخواسته را از بین ببرد. این روش از سال1952 در فرانسه وسعت یافته و مورد کاربرد قرار گرفت. مزوتراپی اکنون مورد تایید FDA است و افراد زیادی در ایالات متحده از آن استفاده می کنند. مزوتراپی می تواند سلولیت را…

فهرست مطالب

پل ارتباط کلینیک نهال

جهت پاسخگویی به سوالات و یا رزرو نوبت تماس حاصل فرمایید

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی یک روش غیر جراحی ایمن و موثر است که می تواند چربی ناخواسته را از بین ببرد. این روش از سال1952 در فرانسه وسعت یافته و مورد کاربرد قرار گرفت. مزوتراپی اکنون مورد تایید FDA است و افراد زیادی در ایالات متحده از آن استفاده می کنند. مزوتراپی می تواند سلولیت را بهبود بخشد، رسوبات چربی موضعی را از بین ببرد و باعث کاهش آن شود. فواید اثبات شده برای جلوگیری از پیری دارد، این فرآیند شامل تزریق مخلوطی از ویتامین ها، مواد مغذی و مواد معدنی به بدن است.

در این روش از سوزن های بسیار ظریف در لایه ای از چربی که به مزودرم معروف است، زیر پوست تزریق می شود. سپس ویتامین ها و سایر خواص تزریق در چربی حل و وارد جریان خون می شود. بدن به محض ذوب شدن چربی به طور طبیعی دفع می کند. این همچنین می تواند در حل مواد غالباً الیافی که باعث سلولیت می شوند ، کمک کند تا ظاهر صاف و پوستی ایجاد شود. مزوتراپی مسائل اساسی مانند گردش خون ضعیف و التهاب را که باعث آسیب پوست می شود را اصلاح می کند.

انواع مزوتراپی و کاربرد آن چیست؟

مزوتراپی دارای انواع مختلفی چون: مزوتراپی پوست و صورت، مزوتراپی مو، مزوتراپی چربی و مزوتراپی لاغری است.

مزوتراپی پوست و عملکرد آن

از آن جایی که پوست وسیع ترین ترین اندام بدن به حساب می‌آید، در نتیجه عوامل زیادی چون جای بخیه، خطوط ناشی از چربی سوزی و دیگر عارضه‌های پوستی در ضعیف شدن آن دخیل هستند که مزوتراپی پوست در بهبود آن‌ها بسیار موثر خواهد بود. بعد از یک دوره کامل درمان، پوست بسیار سفت، هیدراته و براق خواهد شد. مزوتراپی پوست یک روش جوانسازی قوی است که برای سفت نمودن پوست های شل کاربرد دارد. در این روش علاوه بر ترمیم از طریق تزریق مداوم موضعی، آنتی اکسیدان‌ها، املاح مورد نیاز و آنتی اکسیدان‌ها نیز مستقیما با بافت در ارتباط هستند. این نکته را در نظر داشته باشید که مزوتراپی جایگزین همه‌ی درمان های جوانسازی نمی‌باشد.

عملکرد مزوتراپی پوست چیست؟

در این روش اسید هیالورونیک به بخش سطح مزودرم و اپیدرم که همان لایه میانی پوست است تزریق می‌شود، این روش به پوست کمک می‌کند تا جوان تر و درخشان تر شود. مزوتراپی پوست سبب افزایش و تولید کلاژن پوست می‌گردد.

بعد از این که دوران تزریق مزوتراپی پایان یافت، درخشان شدن و سفت شدن پوست به طور واضح قابل دیدن است زیرا پوست هیدراته شده است.

توصیه می‌شود برای افزایش تاثیرات مزوتراپی، یک دوره 4 تا 6 جلسه را به فاصله 2 تا 4 هفته انجام دهید.

ممکن است بعد از درمان قسمت هایی که مورد تزریق قرار گرفتند، متورم شوند که کاملا طبیعی بوده و در طی 24 الی 48 ساعت بعد رفع خواهد شد. البته ممکن است در اطراف چشم این زمان بیشتر باشد که بیمار به ریکاوری نیاز داشته باشد.

 

مزوتراپی

پل ارتباط کلینیک نهال

جهت پاسخگویی به سوالات و یا رزرو نوبت تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلینیک زیبایی نهال سریع ترین پل ارتباطی