راه حل افزایش ماندگاری فیلر زیر چشم

راه حل افزایش ماندگاری فیلر زیر چشم

راه حل افزایش ماندگاری فیلر زیر چشم راه حل های افزایش ماندگاری فیلر زیر چشم، به نوع مراقبت های فردی، میزان، نوع و تعداد جلسات تزریق بستگی دارد. به عنوان مثال ماندگاری فیلر نورامیس زیر چشم؛ بین ۱۲ تا ۲۴ ماه است و نتایج آن کوتاه ترین زمان قابل مشاهده است. همچنین برخی افراد که…

فهرست مطالب

پل ارتباط کلینیک نهال

جهت پاسخگویی به سوالات و یا رزرو نوبت تماس حاصل فرمایید

راه حل افزایش ماندگاری فیلر زیر چشم

راه حل های افزایش ماندگاری فیلر زیر چشم، به نوع مراقبت های فردی، میزان، نوع و تعداد جلسات تزریق بستگی دارد.

به عنوان مثال ماندگاری فیلر نورامیس زیر چشم؛ بین ۱۲ تا ۲۴ ماه است و نتایج آن کوتاه ترین زمان قابل مشاهده است. همچنین برخی افراد که متابولیسم بالایی دارند، سرعت دفع چربی ها در بدن آن ها نیز بیشتر است. بنابراین ژل های پر کننده در بدن این افراد سریع تر متابولیزه و جذب می شوند.

راهکارهای پیشنهادی زیر می توانند در بالا بردن ماندگاری فیلر زیر چشم موثر باشند:

کمتر در معرض نور خورشید قرار بگیرید:

از آنجا که قرار گرفتن در معرض نور خورشید، می تواند یکی از علل خطوط و چین و چروک اطراف چشم باشد. بنابراین علاوه بر پرهیز از قرارگیری در معرض شدید آفتاب، از کرم های دور چشم، ضد آفتاب، کلاه و عینک آفتابی استفاده کنید.

آب رسانی و هیدراتاسیون پوست خود را حفظ کنید:

حفظ هیدراتاسیون پوست بر ماندگاری فیلر زیر چشم موثر است. نوشیدن آب زیاد و استفاده از مرطوب کننده های با خاصیت آب رسانی از مهم ترین عوامل حفظ هیدراتاسیون است.

از روتین های پوستی با ترکیب رتینول استفاده کنید:

استفاده از مراقبت های پوستی دارای رتینول، باعث افزایش کلاژن سازی پوست می شود. بنابراین در روال معمول روتین های پوستی خود از محصولات مبتنی بر رتینول استفاده کنید.

رژیم غذایی خود را بهینه کنید:

وجود برخی مواد غذایی مانند شکر سفید و غذاهای پر سدیم در رژیم غذایی با عوارضی همراه هستند. پیری زود رس، صورت پف و متورم برخی از عوارض رژیم غذایی نا سالم است.

بنابراین جهت حفظ سلامتی خود تا حد زیادی از مصرف این موارد خودداری نمایید.

برای افزایش ماندگاری فیلر زیر چشم، متناسب ورزش کنید:

اگر چه ورزش باعث حفظ سلامتی و شادابی بدن می شود. اما به علت بالا رفتن متابولیسم، سرعت حل شدن پرکننده ها ممکن بیشتر شود.

بنابراین پس از تزریق فیلر زیر چشم، جهت افزایش ماندگاری ، متناوب ورزش کنید.

از ایجاد هر گونه فشار به زیر چشم خودداری کنید:

برای افزایش ماندگاری فیلر زیر چشم، از ایجاد هر گونه فشار در ناحیه تزریق، اجتناب کنید. کارهایی مانند ماساژ، استفاده از عینک سنگین و دستکاری مواد پر کننده زیر چشم باعث کاهش ماندگاری فیلر می شود.

پس از تزریق، صبوری کنید تا فیلر در جای خود قرار گیرد و ماندگاری آن بالا رود.

بهترین نوع فیلر با ماندگاری بالا

انتخاب بهترین نوع فیلر برای تزریق زیر چشم، متناسب با نوع درمان متفاوت است. از Juvederm  Voluma  برای جایگزینی حجم و Juvederm Volbella برای صاف کردن، نتایج زیبا و حداقل تورم استفاده می شود.

به علاوه استفاده از فیلرهای ‌های اسید هیالورونیک یا HA، مانند محصولات Juvederm یا Restylane، می‌توان ناحیه زیر چشم را حجم‌دهی و صاف کرد.

همچنین ماندگاری فیلر نورامیس زیر چشم نیز بسیار خوب است و حاوی هیالورونیک اسید و لیدوکائین می باشد.

با استفاده از این نوع فیلر، سایه‌ هایی که باعث سیاهی دور چشم می ‌شوند به حداقل می رسند. همچنین بالشتکی بین رگ ‌های خونی و پوست برای کاهش تیرگی زیر چشم نیز ایجاد می شود.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر زیر چشم

رعایت نکات قبل و بعد از تزریق فیلر زیر چشم، در بالا بردن مدت ماندگاری فیلر زیر چشم بسیار موثر است. بنابراین پیشنهاد می کنیم نکات زیر را پس از تزریق پر کننده رعایت کنید:

  • استفاده از یخ پس از تزریق فیلر زیر چشم
  • اجتناب از ورزش و تمرینات سنگین تا ۲۴ ساعت آینده
  • نحوه خوابیدن به سمت بالا

به علاوه شایع ترین عوارض جانبی کبودی، تورم و ناراحتی موقت در محل تزریق است. این موارد معمولا تا دو هفته پس از تزریق رفع می شوند. بنابراین در صورت مشاهده عوارض تزریق فیلر زیر چشم به صورت خفیف، جای نگرانی نیست.

همچنین ممکن است جهت صاف کردن فیلر، نیاز به ماساژ اصولی و مطابق با دستور پزشک باشد. در برخی مواقع نیز، امکان به تزریق فیلر بیشتر خواهد بود.

به علاوه درمان تاچ آپ باید قبل از جذب تمام فیلر انجام شود تا حداکثر اثر را حفظ کند. علاوه بر درمان پرکننده، درمان ‌های مراقبت از پوست و لیزر ممکن است برای مقابله با حلقه ‌های سیاه زیر چشم مفید باشند.

 

 

فیلر زیر چشم

پل ارتباط کلینیک نهال

جهت پاسخگویی به سوالات و یا رزرو نوبت تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلینیک زیبایی نهال سریع ترین پل ارتباطی